Kontakt

Spojte se s námi
  • Ing. Vít Pořízek

    Šéf BeeFree, animátor, moderátor, učitel a skautský vůdce.

    Pochází z Blanska a stojí za zrodem firmy BeeFree. Mnoho let působil jako animátor volného času pro děti a dospělé v zahraničí a odmalička je členem organizace Junák – český skaut. Tyto dvě věci byly impulzem k vytvoření animačního týmu pro české hotely, který bude děti bavit i u nás.

     

  •  

    Hana Dvořáková

    Manager BeeFree pro administrativu, hotel Panorama.

    Mladá maminka, zkušená animátorka a zástupkyně Víta Pořízka. Její práce spočívá ve vytváření kreativních animačních programů, komunikaci s animačním týmem na Moravě a managerské práci pro firmu Beefree.

     

  •  

    Bc. Marie Šidlová

    Manager BeeFree pro externí a interní komunikaci, ambassador pro Hotel Duo, Davidův Mlýn a Lázně Kostelec.

    Dlouholetá animátorka duší a hlavně srdcem. Tvořivost je její vášní a s tím souvisí i sestava animačních programů na míru. Kromě chodu firmy ji záleží také na spokojených klientech a animátorech. Aby se cítili co nejlépe, je jim oporou, vždy se na ni mohou obrátit a spolehnout. Zkrátka chce, abychom byli jedná velká a spokojená rodina.

     

  •  

    Josef Dvořák

    Hlavní animátor

    Jeden z nejstarších členů Beefree, na kterého se dá vždy spolehnout, zkušený animátor a vzor pro děti. Stejně jako Vít odmalička působí aktivně v blanenském Skautu a díky tomu má skvělý vztah k dětem. Díky jeho organizačním a zábavním schopnostem se i z prostého animačního programu stane nezapomenutelný zážitek.

     

  •  

    Jan Pořízek

    Ambassador pro hotel Panorama, grafik

    Učitel na prvním stupni, skaut, grafik a milovník kávy. Mezi lidmi se cítí nejlépe, proto začal animátora dělat hned, jak to šlo. Za Vítem jako pravý bratr vždycky stál a dál pracuje na tom, aby byla naše nabídka široká a co nejvyšší kvality. Na starosti má hotel Panorama a grafický vzhled našich materiálů.

     

  •  

    Mgr. Eva Bílková

    Ambassador pro hotel Amenity, hlavní školitelka

    Animátor není povolání, ale životní styl, říká Eva, profesionální bioložka, cestovatelka a stará, ostřílená animátorka. Od práce táborové vedoucí se dostala až k práci trenérky Erasmus+ programů v zahraničí. Kromě animací miluje neformální vzdělávání a všechny netradiční hry. Své zkušenosti u nás uplatňuje při tvorbě animačních programů, škol v přírodě a školení nových animátorů.

     

  • Napište nám