Kde působíme

BEEFREE NABÍDKA
 • Wellness hotel PANORAMA Blansko

  …je čtyřhvězdičkový rodinný wellness hotel, s panoramatickým výhledem, v krásném přírodním prostředí nad městem Blansko. Nachází se v zalesněné městské části Češkovice, 3 km od centra města a blanenského aquaparku. Hotel nabízí plnohodnotné využití volného času za každého počasí.

 • Hotel Duo Beskydy

  Hotel Duo se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy v obci Horní Bečva nedaleko centra obce, které je vzdálené cca 3 km
  (asi 30 minut klidné chůze). Jedinečný výhled do údolí řeky Bečvy
  a na přehradu v kombinaci s výhledem na horský hřeben Pusteven a Radhoště činí z našeho hotelu unikátní místo pro prožití vašeho pobytu.

 • Hotel Lázně Kostelec

  Rekreační areál Hotel Lázně Kostelec, který se nachází v předhúří Hostýnských a Vizovických vrchů nabízí celoroční možnosti vyžití
  při víkendových, týdenních i vícedenních pobytech.

 • Hotel Davidův Mlýn

  Areál Davidův mlýn se nachází v malebném údolí řeky Moravice 25 km od Opavy v krajině příjemné pro oko i pro pobyt, v přírodě, která potěší každého vnímavého návštěvníka.
  Davidův mlýn vám nabízí denně čerstvé ryby, úžasné ubytování, nádhernou přírodu a čistý vzduch po celý rok, keramickou dílnu pro výtvarné umělce, wellness procedury, venkovní vyhřívaný bazén, grilšopu k oslavám, posezení i rožnění, cyklotraily přímo za branami areálu, lanové centrum, veřejný putting golf a mnoho dalšího.