Kontakt

Spojte se s námi
 • Ing. Vít Pořízek

  Šéf BeeFree, animátor, moderátor, učitel a skautský vůdce.

  Pochází z Blanska a stojí za zrodem firmy BeeFree. Mnoho let působil jako animátor volného času pro děti a dospělé v zahraničí a odmalička je členem organizace Junák – český skaut. Tyto dvě věci byly impulzem k vytvoření animačního týmu pro české hotely, který bude děti bavit i u nás.

   

 •  

  Hana Dvořáková

  Manager BeeFree pro administrativu, hotel Panorama.

  Mladá maminka, zkušená animátorka a zástupkyně Víta Pořízka. Její práce spočívá ve vytváření kreativních animačních programů, komunikaci s animačním týmem na Moravě a managerské práci pro firmu Beefree.

   

 •  

  Marie Šidlová

  Manager BeeFree pro externí a interní komunikaci, Hotel Duo a Lázně Kostelec.

  Dlouholetá animátorka duší a hlavně srdcem. Tvořivost je její vášní a s tím souvisí i sestava animačních programů na míru. Kromě chodu firmy ji záleží také na spokojených klientech a animátorech. Aby se cítili co nejlépe, je jim oporou, vždy se na ni mohou obrátit a spolehnout. Zkrátka chce, abychom byli jedná velká a spokojená rodina.

   

 •  

  Vít Válek

  Manager BeeFree pro rozvoj, Hotel Davidův mlýn a editor webu.

  Animátor, moderátor, kouzelník a zpěvák. Rád dělá všechno, co se dá označit zábavným, animuje pro děti i dospělé, hraje v divadle, kouzlí pro všechny a taky rád hledá nové cesty. Proto má na starost pár animátorů, ale hlavně hledá nové příležitosti pro BeeFree, kdekoli, kdykoli a jakkoli. Prostě pro včelky hledá nové úly.  A také se snaží každému vykouzlit úsměv na tváři.

   

 •  

  Josef Dvořák

  Hlavní animátor

  Jeden z nejstarších členů Beefree, na kterého se dá vždy spolehnout, zkušený animátor a vzor pro děti. Stejně jako Vít odmalička působí aktivně v blanenském Skautu a díky tomu má skvělý vztah k dětem. Díky jeho organizačním a zábavním schopnostem se i z prostého animačního programu stane nezapomenutelný zážitek.

   

 • Napište nám